Stojíme si za svou kvalitou, a proto u nás dostanete na naše parkety nadstandardní záruku až 3 roky. Díky dobrému jménu a skvělým referencím máme řadu stálých zákazníků po celé české republice a taky v zahraničí. Podíleli jsme se na mnoha státních zakázkách z nichž poslední realizace byla Národní muzeum. Naše zámecké parkety leží také v mnoha zámcích, klášterech a jiných historických budovách. Vyrábíme mimo jiné i dubové pražce a brikety.

výběr z produktů
_DSC0269rustikal

Klasické parkety

V naší nabídce si můžete vybrat různé typy klasických parket – parkety s živou přírodní strukturou obsahující zdravé černé suky či bez suků.

Vzor č. 8

zámecké parkety

Zámecké mozaikové parkety jsou čtvercové dřevěné parkety, k jejichž výrobě se používá velmi kvalitní dřevo. Nejčastěji jsou to dub a jasan.

Vzorek A

podlahová prkna

Prodáváme kvalitní a odolná dubová prkna, ze kterých skládáme podlahy přesně na míru. Každé prkno je originální.

Kantovka-rošáda

mozaikové parkety

Mozaikové parkety prodáváme v několika vzorech a typech – anglický vzor, rybinový vzor a tabulový vzor. Po dohodě provádíme také pokládku.

profil lišty

parketové lišty

Twee DIY kale chips, dreamcatcher scenester mustache leggings trust fund Pinterest pickled.

thmbP1010083

brikety

Vhodné topení v krbových kamnech, kotlech na dřevo, krbech a sporácích. Balení v PE fólii umožňuje dlouhodobé skladování, fólie je recyklovatelná.

z výroby