O NÁS

Jsme česká firma, která pro Vás na Moravě již od roku 1992 vyrábí dřevěné podlahy.  Specializujeme se především na výrobu dubových parketových vlysů, prken a zámeckých parket. Naše výrobky se stávají ozdobou nejenom soukromých interiérů, různých sportovišť, kanceláří, ale také historických budov a zámků. Naše parkety leží například v Obecním domě , Valdštejnském paláci a Národním muzeu.

V naší společnosti usilujeme o vysoce kvalitní a efektivní řešení pro každý domov. Dokážeme se přizpůsobit náročným požadavkům ze strany zákazníků.

Dodejte svému domovu nostalgický, klasický, tradiční, módní nebo prestižní nádech.

30-LETÉ VÝROČÍ

V srpnu 2022 uplynulo 30 let od založení firmy. Děkujeme našim zákazníkům a partnerům za dosavadní důvěru a doufáme v úspěšnou spolupráci i v dalších letech.

Příroda a dřevo

Příroda tvoří základ našeho života. Naše lesy snižují podíl oxidu uhličitého ve vzduchu a působí tak jako důležitý filtr a dodavatel kyslíku. Tento základ života lze udržet pouze v dlouhodobém horizontu prostřednictvím udržitelných opatření a ekologického hospodaření s lesy. Dřevo, které používáme pochází především z řízené těžby z českých lesů. Proto máme zvláštní odpovědnost v odvětví průmyslového zpracování dřeva a jsme si toho plně vědomi.

 

Publikace EU
co vám můžeme nabídnout

Kvalitní dřevo

z českých lesů

Zpracování

sušením a řezáním

Výroba

ruční výroba

Expedice

v rámci celé Evropy